Mistrovské utkání sezóna 2020/21

SK Blatnice „B“ – Podhorácko

1 : 3  ( 1 : 2 )

Branky: Tomšíček Libor

Vstup do utkání nám vůbec nevyšel, kdy během 10´minut hosté dvakrát udeřili. Ve 26´minutě se nám podařilo krásnou brankou z přímého kopu do šibenice, zásluhou Libora Tomšíčka snížit na 1:2 a tak i skončil první poločas.

V druhém poločase to dlouho vypadalo, že se nám podaří urvat alespoň bod ale hosté v 81´mnutě definitivně rozhodli o konečném výsledku 1:3.

V příštím kole jedeme do Litohoře.

Sestava: Martínek Vladimír – Kotačka Aleš, Tomšíček Libor, Trnka Milan, Šabatka Martin, Trnka Lukáš, Šabatka Marek (46´Trnka Patrik), Papoušek Ladislav, Kotačka Adam (26´Slaný Matěj), Dušek Radek, Tekale Bohumír (61´Cech Tomáš)

Litohoř - SK Blatnice „B“

7 : 2  ( 2 : 0 )

Branky: Trnka Patrik, Trnka Milan

Domácí se ujali jako první vedení ve 27´minutě a hned další branku přidali o 10´minut později. První poločas z naší strany nebyl úplně špatný ale skončil 2:0.

Druhý poločas e nám vůbec nepovedl,  když se ve 60´minutě trefil Trnka Milan a snížil na 3:1, jenže domácí se třemi slepenými brankami dostali opět do výrazného vedení, které dokázal už jen snížit pěknou brankou v 74´minutě Patrik Trnka ale vysokou porážku 7:2 už jsme nedokázali odvrátit.

V příštím kole doma přivítáme Polici.

Sestava: Martínek Vladimír – Kotačka Aleš, Tomšíček Libor, Trnka Milan, Štrobl František (67´Slaný Matěj), Trnka Lukáš, Trnka Patrik, Papoušek Ladislav, Dušek Radek, Foltýn Michal, Tekale Bohumír

SK Blatnice „B“ – Police

4 : 0  ( 2 : 0 )

Branky: Papoušek Ladislav 2, Tomšíček Libor, Štrobl František

V utkáních s Policí padá obvykle hodně branek a utkání bývá dost vyhrocené. Tentokrát jsme dobře začali a dvěma brankami Ladě Papouška v prvním poločase a jasnou herní převahou nenechali nic náhodě. Po přestávce se na další branku čekalo až do 78´minuty, kdy po faulu brankáře hostů na našeho hráče nařízenou penaltu v klidu proměnil Libor Tomšíček. V 86´minutě konečný výsledek stanovil po krásné akci Franta Štrobl. Výhra 4:0 byla jasně zasloužená.

V příštím kole jedeme do Valče.

Sestava: Martínek Vladimír – Kotačka Aleš, Tomšíček Libor, Doležal Bohumil, Trnka Milan, Šabatka Martin, Trnka Lukáš, Papoušek Ladislav, Dušek Radek, Tekale Bohumír (40´Štrobl František), Slaný Matěj

Valeč - SK Blatnice „B“

9 : 2  ( 4 : 1 )

Branky: Papoušek Ladislav, Tomšíček Libor

Domácí o utkání vstoupili lépe a v rozmezí 15´minut nám vstřelili 3 branky. Snížit se nám podařilo po závaru v pokutovém území zásluhou Ladě Papouška. Jenže domácí těsně před přestávkou přidali čtvrtou branku a poločasový výsledek zakončili za stav 4:1.

V druhém poločase měli lepší zakončení v větší kvalitu a do konce utkání nám přidali dalších 5 branek a utkání skončilo vysokou prohrou 9:2.

V příštím kole přivítáme na domácím hřišti Heraltice.

Sestava: Martínek Vladimír – Papoušek Ladislav, Tomšíček Libor, Trnka Lukáš, Cech Tomáš (64´Dušek Radek), Šimek Jakub (46´Hutař Martin – 69´Slaný Matěj), Trnka Milan, Trnka Jiří, Doležal Bohumil, Foltýn Michal, Trnka Patrik (46´Kotačka Adam)

SK Blatnice „B“ - Heraltice

1 : 1  ( 1 : 1 )

Branky: Chrásta Josef

První poločas nabídl několik šancí na obou stranách. První branku v 15´minutě vstřelili hosté. Vyrovnání jsme se dočkali po pěkné akci až ve 37´minutě, kdy na jejím konci stál Pepa Chrásta. Poločas tedy skončil smírně 1:1.

Druhý poločas byl vyrovnaný ale ani jedno mužstvo nedokázalo vítězství urvat na svoji stranu, za výsledek 1:1 se body dělily.

Sestava: Martínek Vladimír – Papoušek Ladislav, Tomšíček Libor, Trnka Lukáš, Cech Tomáš, Šabatka Martin (75´Slaný Matěj), Trnka Milan, Chrásta Josef (57´Kotačka Adam), Doležal Bohumil, Foltýn Michal, Trnka Patrik (78´Tekale Bohumír)

Jakubov - SK Blatnice „B“

8 : 1  ( 2 : 1 )

Ve 20´minutě se ujali vedení jako první domácí. Hra byla vyrovnaná, jenže domácí opět udeřili ve 36´minutě. Snížit na rozdíl jedné branky se nám podařilo o 2´minuty později zásluhou nejlepšího střelce týmu Liborem Tomšíčkem. Poločas skončil těsným vedením domácích 2:1.

V druhém poločase naše béčko absolutně vyhořelo a konečný výsledek 8:1 bohužel mluví za vše.

V příštím kole doma přivítáme rezervu Želetavy.

Sestava: Martínek Vladimír – Chrásta Josef, Tomšíček Libor, Trnka Milan (59´Slaný Matěj), Štrobl František, Trnka Lukáš, Trnka Patrik, Papoušek Ladislav, Dušek Radek, Foltýn Michal, Tekale Bohumír

SK Blatnice „B“ – Želetava „B“

5 : 1  ( 1 : 1 )

Branky: Pokorný David 2, Cech Tomáš 2, Trnka Milan

Začátek zápasu nám vůbec nevyšel a hosté nás hned v 1´minutě dokázali zaskočit. Na vyrovnání se čekalo až do 29´minuty, kdy se s pomocí teče trefil Tomáš Cech. Poločas skončil 1:1.

Druhý poločas byl z naší strany jednoznačně lepší a již v 52´minutě jsme šli zaslouženě do vedení, tentokrát se trefil David Pokorný. Hned o 5´minut později se tvrdou ranou k tyči trefil Milan Trnka. Na další naši branku se čekalo až do 72´minuty, znovu se trefil David Pokorný. Na konečných 5:1 stanovil v 84´minutě po krásné akci podruhé v zápase Tomáš Cech.

V příštím kole opět doma přivítáme rezervu Přibyslavic.

Sestava: Martínek Vladimír – Doležal Bohumil, Tomšíček Libor, Trnka Milan (59´Slaný Matěj), Štrobl František, Trnka Lukáš, Pokorný David (73´Dušek Michal), Papoušek Ladislav, Pazour Jiří (66´Hutař Martin), Foltýn Michal, Tekale Bohumír (46´Trnka Milan)